Prabangūs indai - geriausia dovana

2014-04-13

Atminkite, jog šventinių pietų sėkmė priklauso ne tik nuo patiekalų gardumo, bet ir nuo indų kokybės bei sugebėjimo gražiai padengti stalą. „Geras ir kokybiškas indų servizas yra tas, kai iš jo valgai patiekalą ir negali atsidžiaugti visuma, kai norisi liesti, kai tavęs neerzina jais serviruotas stalas, o teikia malonumą, galiausiai jauti malonumą net plaudamas...“ – teigia išskirtinių dovanų salono „Zwilling. Stalas ir virtuvė“ vadovė Ingrida Fedaravičienė. „Indų mados smarkiai nesikeičia, tačiau klasika visada nugali. Dabar į madą grįžta senoviniai raštai, kobalto spalva, tačiau šalia glaudžiasi ir asketiški balti, su reljefu, aptakių formų servizai“.


Nuo anglų klasikos iki garsių dizainerių kolekcijų

Wedgwood – viena pasaulyje pirmaujančių stalo indų ir dovanoms skirtų porcelianinių dirbinių bendrovė, gyvuojanti jau daugiau nei du amžius. „Wedgwood“ stalo indai yra gaminami tam, kad būtų naudojami! Kolekcijų įvairovė nustebins net ir turinčius išrankiausią skonį.


Wedgwood

Cornucopia. Servizas laikomas kompanijos „Wedgwood“ vizitine kortele, kurio dizainą sukūrė dizainerė Anžela Filips, jame įamžindama Renesanso epochos ornamentus.  Šis elegantiškas ir aristokratiškas porceliano servizas, intriguojančiu pavadinimu „Gausybės ragas“ (iš angl. k. cornucoppia) yra kreminės  spalvos, puoštas minimaliu dekoru bei tamsios spalvos, dekoruotas mitologinių būtybių ornamentais.

Golden Bird. Pietų indų kolekcija, atspindinti anglų klasiką ir šių dienų pasaulines mados tendencijas. Dekoratyviniai piešiniai ir aukso dekoras suteikia šiems indams (ir, žinoma, šventiniam stalui) išskirtinės prabangos.

Cornucopia Bird

Nature. Nepaprastai elegantiška, klasikinė bei universali indų serija, pagaminta iš kaulinio porceliano ir dekoruota gamtiniais motyvais. Įvairių dydžių puodeliai ir lėkštės sudarys este- tiškas kompozicijas ant jūsų stalo.


Vera Wang. Viena garsiausių amerikiečių dizainerių yra ir vestuvinių indų guru. Moderni prabanga bei šiuolaikinis dizainas siejamas su klasika. Indai puošiami tauriaisiais metalais. Elegantiški prabangūs pietų stalo indai, sukurti šios dizainerės, yra ne tik išskirtinė dovana vestuvių proga, bet ir puiki puošmena Jūsų namams.

Nature

Wild Strawberry. Kaulo porceliano servizas, dekoruotas žemuogių žiedais bei uogomis, primenantis anglų vasaras, tapo modernia klasika.

Wild Strawberry

Jasper Conran. Garsus britų drabužių dizaineris, garsėjantis savo nepakartojamu talentu kurti švarią, paprastą, modernią klasiką. Jo sukurtos „Wedgwood“ indų kolekcijos – ne išimtis. Šio dizainerio kūrinių vizija yra tokia pat kaip ir jo namai, nes visa jo namų konstrukcija – forma ir funkcija – yra svarbiausi elementai, o apdaila - paskiau.

jASPER

Kaip Sudaryti dovanų Sąrašą?

Dažnai nutinka taip, kad net iš visos širdies dovanoti daiktai nelabai dera prie jūsų interjero ir neatitinka jūsų skonio. Kad taip neatsitiktų, salonas „Zwilling.  Stalas ir virtuvė“ siūlo patiems išsirinkti daiktus, sudaryti norimų gauti dovanų sąrašą, kurį galite palikti salone Bokšto g. 2, vilniuje, ir apie tai informuoti savo vestuvių svečius.