Stalo įrankiai

WILKENS

Jau du šimtmečius Wilkens vardas yra garsinamas įžymių menininkų ir dizainerių , kurie kuria remdamiesi klasikiniais modeliais ir šių dienų idėjomis .

Nerūdijantys Wilkens plieno gaminiai išsiskiria kokybe ir stiprumu . Poliruotas žvilgantis paviršius , modernus dizainas suteikia nerūdijančio plieno gaminiams puikią išvaizdą ir aukštą kokybę . Sidabriniai Wilkens stalo įrankiai ir aksesuarai yra pagaminti aukščiausios kokybės standartais . Sidabras visada buvo artimas rafinuotam grožiui . Stalo įrankiai , pagaminti iš šio metalo , atspindi jų savininkų įžvalgumą ir išprusimą. Kiekviename Wilkens juvelyrų kūrinyje galima rasti dalelę amžinybės.

„Grožis turi daug formų"
„Su neprilygstamu dizainu , rafinuotu grožiu bei puikia reputacija Wilkens kuria jau daugiau nei du šimtus metų ir puošia pačią ypatingiausią vietą pasaulyje - Jūsų namus"
„Kai kurios progos yra tradiciškai švenčiamos pačiame geriausiame pasaulio restorane - namuose"
„Pačios gražiausios dovanos yra meilės atspindys"
„Pati laimingiausia mūsų gyvenimo diena . Pažymėkite ją amžinai ypatingu prisiminimu".

Tuomet , kai žirgų traukiamos karietos ir prekybininkų laivia buvo greičiausios transporto priemones , Martin Heinrich Wilkens įkūrė savo, kaip sidabrakalio dirbtuvę. Tai buvo 1810 metais gimtajame M.H. Wilkens mieste Bremen ( Vokietijoje ).
Savo pirmąją sidabrinių pinigų kalyklą M.H.Wilkens įkūrė 1830 metais . 1840 metais M.H.Wilkens jau vadovavo Bremen miesto pinigų kalyklai. M.H.Wilkens kompanija nukalė 1,7 milijonus talerių , išaugo ir įgavo puikią reputaciją.

19 a. pabaigoje perėjimas nuo amatų į pramoninę gamybą buvo praktiškai užbaigtas. M.H.Wilkens kompanija pradėjo gaminti sidabrinius stalo įrankius . Stalo įrankiai pasižymėjo savo individualiu dizainu ir meistriškumu . Gaminius kūrė įžymiausi to meto juvelyrai . Daugelis nuostabių gaminių buvo sukurta pagal prestižinių klientų , tokių kaip German Kaiser , Rytų šeichai , Rusijos carai, daugelis Europos karališkųjų šeimų , užsakymu. M.H.Wilkens sidabro dirbiniai dar ir dabar yra randami kai kuriuose Vokietijos dvaruose ir muziejuose.

Šiuolaikinė produkcija - tai vėlgi meistriškumo ir meninių sugebėjimų rezultatas . Visų gaminių kūryba prasideda nuo dizainerių ir menininkų idėjų . Daugelis įžymių menininkų ir dizainerių paliko didelį indėlį gerai firmos reputacijai . Wilkens produkciją kūrė Heinrich Vogeler , profesoriaus O.M. Ungers dizaineriai , Wolf Karnagel , Ulla ir Martin Kaufmann , ilgalaikis dizaineris - Walter Storr . Paskutinės kartos dizaineriai Kerstin Nolte ir Claudia Christl pratęsia Wilkens tradicijas . Kai kurie stalo įrankių modeliai yra reklamuojami pagrindiniuose muziejuose . UNESCO kolekcija yra Wilkens išskirtinių pasiekimų įrodymas.

Į viršų

TWIN stalo įrankių linija

Įrankiai kiekvieno skoniui

Gražiai padengtas stalas geriausiai atrodo kai stalo įrankiai ir indai derinasi tarpusavyje. ZWILLING J.A. HENCKELS siūlo platų įrankių rinkinių asortimentą ir dėl to juos galima suderinti su stiliumi bei patenkinti kiekvieno individualų skonį.
Tam kad suspėtų su paskutinėmis dizaino technologijomis ZWILLING J.A. HENCKELS reguliariai iš pagrindų keičia stalo įrankių linijas. Naujos serijos yra kuriamos pagal stalo įrankių tendencijas ir dizaino naujoves. Daug pirkėjų teikia pirmenybę aukštos kokybės stalo įrankiams, kurie bėgant metams nesensta. Vieną kartą išsirinkę „ savo" stalo įrankius , jie naudojasi jais beveik kiekviena diena iki savo gyvenimo pabaigos.

Stalo įrankių dizainas ir formos kiekvienam skoniui.
Stalo įrankiai su peilių, šaukštų ir šakučių sukomplektavimu atsirado nuo vidurio 18 tūkstantmečio. Nuo to laiko, keičiantis stiliams, įrankiai įgavo formas ir apipavidalinimą. Stalo įrankiai iš ZWILLING J.A. HENCKELS yra daug puikių formų ir stiliaus krypčių.
Barock: prabanga, prašmatnumas
Rokoko: netekęs grakštumo, specialiai dekoruotas.
Emperija: pagražinti graikiškais - romėniškais ornamentais.
Chippendale: pradingo pompastiškumas

Jugendstil: vėlesniojo baroko formos su girliandomis ir išraitimais.
Pilnas įrankių rinkinys.


Pagrindinė pilno stalo įrankių rinkinio komplektacija susideda iš 24 dalių: po 6 peilius, šakutes, šaukštus ir kavos šaukštelius. 48 dalių rinkinį sudaro po 12 peilių, šakučių, šaukštų, ir šaukštelių kavai. Be to dar yra nemažai praktiškų papildomų įrankių, kurie palengvina patiekalų serviravimą. Asortimentą papildo specialios paskirties stalo įrankiai, pvz.: įrankiai desertui, žuviai, vaikams. Daugelis serijų turi papildomų įrankių, jas galima rinkti, komplektuoti ir nusipirkti papildomai. Kai kurie per paskutiniuosius metus sukurti stalo įrankiai atitinka panaudojimo tikslus, susidariusius pasikeitus maitinimosi ir gyvenimo įpročiams. Asortimente galima rasti įrankių, tinkančių dovanoms ar savo jau turimo įrankių rinkinio papildymui, kaip pvz.: įrankiai picai, kepsniams, spagečiams ar bulvėms su lupena.

Į viršų

 

Įrankių priežiūra

Dabar įrankių priežiūra nesukelia rūpesčių, nes visi įrankiai pritaikyti plauti indaplovėse. Tai galioja be apribojimų sidabro ir chromuoto-nikeliuoto plieno įrankiams. Įrankiai iš chromuoto plieno dėl savo medžiaginių savybių nėra visai patvarūs indaplovėms, tačiau specialiu paviršiaus poliravimu pavyko pilnai padengti paviršių. Bet kad ilgai džiaugtumėtės įrankiais, turite atkreipti dėmesį į priežiūros nurodymus.

1. Tikslus plovimo priemonių dozavimas
Būtina laikytis indaplovės instrukcijos, ypač plovimo priemonių dozavimo, bei regeneruojančios druskos pastovaus papildymo.

2. Nuvalyti kaip galima greičiau.
Panaudotų įrankių negalima laikyti ilgą laiką, nes maisto likučiai gali pakenkti medžiagai.

3. Laisvai užpildyti įrankių krepšį.
Sudėti į įrankių krepšį peilius, šakutes, šaukštus rankenomis žemyn. Įrankių rūšiuoti nereikia, nes indaplovės vandens srovė geriau pasieks įrankius, jeigu jie bus laisviau sudėti, t.y. kaip galima mažiau vienas su kitu liesis.

4.Kaip galima greičiau išimti iš indaplovės.
Po viso plovimo ciklo, įskaitant ir džiovinimą, įrankiai turi būti išimti iš indaplovės po 10-20 min.

5.Esant reikalui naudoti metalo priežiūros priemones.
Dėmės, rūdys ir nuosėdos, kurios kai kada gali pasitaikyti, nuvalomos skysta metalo priežiūros priemone.

Į viršų