Manikiūro reikmenys

 

ZWILLING J. A. HENCKELS

Platus pasirinkimas. ZWILLING J. A. HENCKELS siūlo didelį manikiūro įrankių pasirinkimą, pagamintų iš sudėtinių medžiagų ir atliekančių įvairias funkcijas. Kokybė. Visi produktai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų. Didžiausią reikšmę kokybei turi gaminiams naudojamas metalas.


 

Žirklutės
Žirklutės nagams

Žirklutės nagams

Žirklutės nagams yra mažos tvirtos žirklės su trumpais, dažniausiai išlenktais ašmenimis. Jos naudojamos rankų ir kojų pirštų nagų sutrumpinimui ir suformavimui. Nagų žirklutės, turinčios taip vadinamą bokštinį galą, tarnauja kaip kombinuotos žirklutės, t. y. jas galima naudoti tiek nagų, tiek šonelių bei odelių kirpimui.

Kaina: nuo 28.70 Eur


Žirklutės odelei

Žirklutės odelei

Žirklutės nago odelei yra maži (8.5 - 9 cm) preciziški įrankiai, naudojami atsargiam kampelių pašalinimui. Galiukai yra ploni ir lygiai pagaląsti, tad su tokiomis žirklutėmis lygiai nukirpsite odelės stūmiklio pagalba nustumtą odelę.

Kaina: nuo 28.70 Eur

Replytės nagams

Replytės nagams

Replytės nagams gaminamos įvairių dydžių ( 10 - 14.5 cm) ir įvairaus dizaino. Replytės perduoda galią efektyviau, negu žirklutės, todėl jomis lengviau ir patogiau karpyti kojų nagus. Replyčių forma tokia, kad atitiktų delno ergonomiją. Vyrai paprastai pageidauja didelių replyčių, o moterys - mažesnių.

Kaina: nuo 43.15 Eur

Kirptukas nagams

Kirptukas nagams

Labai kietus nagus lengva trumpinti kirptukais nagams. Kirptukai nagams yra tokie kompaktiški ir lengvi, kad juos galima nešiotis visur - rankinėje, kelnių kišenėje ar pakabintą ant raktų pakabuko.

Kaina: nuo 28.70 Eur

Pincetai

Pincetas

Pincetai gaminami trijų pagrindinių tipų su griebikliais, kurių galas smailus, tiesus ar nukirstas kampu. Smailūs pincetai yra skirti traukti rakštims, tiesūs - plaukams šalinti, o kampu nukirstais pincetais galima daryti ir tą, ir tą. Griebikliai turi pilnai susispauti silpnos spaudimo jėgos pasekoje, tai rodo, kad pincetas gerai sugriebia. Vidinis pinceto griebiklių paviršius yra tiek pat svarbus, kiek ir tiksliai susiglaudžiantys galiukai.
Automatiniai pincetai skirti antakiams retinti. Pincetas sugauna ir automatiškai pašalina plauką, generuodamas jėgą į pinceto griebiklius.

Kaina: nuo 11.30 Eur

Į viršų

DILDĖS
Dildžių rūšys - satyrinės, porcelianinės bei keramikinės, taip pat yra dildžių, skirtų nagų poliravimui. Safyrinė dildė - tai metalinė dildė, padengta safyro dulkėmis, kad nekenktų nagams. Visų rūšių dildžių viena pusė yra grubesniu, o kita - šiurkštesniu paviršiumi. Dildės gaminamos įvairių dydžių, taip pat ir sulankstomos, kurios patogios nešiotis rankinėje ar keliaujant. Keramikinės ir porcelianinės dildės yra sveikiausios nagui, tačiau nukritusios gali sudužti.

Kaina: nuo 8.40 Eur

Dildės
Safyrinė dildė 90mm
Safyrinė dildė 130mm Sulankstomos safyrinės dildės

Keramikinė dildė 160mm Porcelianinė dildė

Į viršų


Manikiūro rinkiniai

Kaina: nuo 46.05 Eur

Į viršų

Kaip išsirinkti manikiūro įrankius?

Aštrumas. ZWILLING J. A. HENCKELS manikiūro ir pedikiūro įrankiai turi tam tikras savybes: tai aštrios ašmenys ir ilgai išliekantis aštrumas. Kiekvienas įrankis yra galąstas individualiai, tokiu būdu pasiektas optimalus aštrumas. Įrankiai gaminami iš specialaus plieno, kuris išlaiko aštrumą ir jį paprasta galąsti. Įrankius mūsų salone galima išsirinkti ir profesionaliam, ir buitiniam naudojimu. ZWILLING J. A. HENCKELS gaminius reikia saugoti nuo smūgių ir stengtis ašmenų neliesti kremuotomis rankomis.

Atsparumas korozijai. Kai kurios manikiūro įrankių serijos yra atsparios korozijai, jos pagamintos iš specialaus grūdinto metalo „FRIODUR". Šie įrankiai rekomenduojami ir profesionaliam darbui. Tokių įrankių vertė yra didesnė, nei chromuotų, kurių negalima laikyti drėgnose patalpose ir nerekomenduojama dezinfekuoti.

Į viršų