Krištolas

SCHOTT ZWIESEL

Schott Zwiesel : profesionalūs stiklo gaminiai, mėgaukitės tobulumu!
Manufaktūra iš įsitikinimo

 

Su niekuo nesumaišomas blizgesys, taurus svoris ir puikus suėmimas - tai išskirtinės Tritan stiklo savybės. Ten,kur reikia sukurti profesionaliems kulinarams meistrišką inscenizaciją, Scott Zwiesel produkcija pats tinkamiausias pasirinkimas.
Su Tritan-Kristallglas sukurta medžiaga, kuri saugo paviršiaus kietumą, dažnai naudojant gaminius, nuo korozijos ir subraižymų.40 % mažesnis dūžių kiekis , lyginant su įprastiniu vietiniu krištolu, garantuoja ilgalaikį blizgesį ir kartu yra ekonomiški.

Puiki forma, spindesys - tai Schott Zwiesel taurių serijų išskirtinės savybės. Kaip deimantuose, jų patentuotas Trtan-Kristallglas sujungia žvilgesį ir ypatingą stabilumą. Todėl šios taurės ne tik atsparios indaplovėms ir įbrėžimams, jos ir po daugelio metų žvilga kaip ir pirmąją dieną. Tai profesionalios taurės Jūsų buityje.

Zwiesel 1872 vadinasi naujas prekinis ženklas, pristatantis po Zwiesel Kristallglas AG herbu aukščiausios kokybės pūstą produkciją iš kristalinio stiklo. Meistriškos formos ir amatininkų technika parenkant formą ir spalvas, sukuria kristalo gaminius, kurie žavi žmones aukštomis pretenzijomis į dizainą ir autentiškumą. Tuo mūsų prekinis ženklas laikosi namų statybos kūrybinės filosofijos: moderni, nepriklausoma nuo laiko estetika sukuria vertę, kuri pergyvena trumpalaikę madą.
Išskirtinės kokybės pūstas kristalinis stiklas mūsų firmos gyvavimą pradėjo prieš 130 metų : 1872 metai - istorijos pradžia. Viena lydymo krosnis Zwieselyje, Bavarijos miške mus sėkmingai sujungia su stiklo pūtimo menu. Kaip taurių gamybos specialistai, už savo sėkmę esame dėkingi iš kartos į kartą perduodamai amatininkų patirčiai ir nuosekliam dizaino ir produktų kūrimui.