Atsiliepimai

Nolatinė klientė
2011-07-01 19:01
Sveiki,
Jūsų salonas iš ties puikus, labai žaviuosi jūsų moderniu salonu, indų ir stalo įrankių kokybe, taip pat pardavėjų-konsultančių darbu. Visuomet pasiteisina mano lukesčiai.., tačiau nutiko taip, kad turėjau nusivilti jūsų salono S. pardavėjos kosultantės aptarnavimu. Nieko blogo nenoriu pasakyti, galbūt tik pabrėžti, jog konsultantei S. reikėtų išmokti (kiek pamenu konsultante S. dirba jau ne vienerius metus) išrašyti dovanų kuponą. Ji nuolat prašo tai padaryti kitų kolegių, kuriuos noriai su šypsena veide padeda tai padaryti. Mano draugė, taip pat jūsų salono dažnas svečias, ji minėjo, jog taip pat turi problemų su S. konsultante, kuri niekada neišrašo sąskaitų faktūrų, taip pat visuomet prašo pagalbos kolegių, o tai sukelia nepatogumų dėl laiko.
Atleiskite, tačiau niekaip nesuprantame, kodėl S. konsultantė nesugeba šitiek laiko dirbanti jūsų salone išrašyti paprasto dovanų kupono ar sąskaitos faktūros. Tiesiog ji nepakelia jūsų salono autoriteto, o atvirkščiai… Mes labai tikimės, jog kitą kartą S. konsultantė mus pradžiugins ir išrašys ir sąskaitą faktūra ir dovanų kuponą.
Nuoširdžiausi linkėjimai salono vadovams!

Su pagarba pasirašo
Jūsų nuolatinė klientė
 
Simonas
2011-03-02 15:18
Eth , saunios pardavejos, aejau siandien pasiimti nusipirktus peiliukus o pardavejos tiesiog buvo tokios linksmos, kad man net gera buvo apsipirkti. Dar niekur nemaciau tokiu pardaveju :)
 
Edita
2010-12-20 11:21
Svetainė šauni, gaila kad prekių negalima užsisakyti internetu.Juk dėl puodų komplekto nevažiuosi į Vilnių iš kitų miestų.Tad galime tik pavydėti vilniečiams. Su šventėmis!
 
Dominyka
2010-04-27 19:50
Labai stilinga jūsų naujoji web svetainė, kaip ir dauguma prekių pačioje Zwilling parduotuvėje.
 
Daiva Schaefer
2010-01-18 13:01
Labai gražus ir informatyvus puslapis! Šaunuoliai! Way to go!!
 
Ieva
2009-12-22 19:07
Patinka salonas, geras aptarnavimas, graži ir web svetainė.
Daug ką žiūriu internete, o į parduotuves einu tik pirktis, ką išsirinkus – taip sutaupau laiko. Todėl būtų tikrai patogu, jei prie produktų aprašymų būtų iškart ir kainos. Ačiū.
 
Kristupas Baublys
2009-05-27 21:37
„Kaip žmogui, tiesiogiai susijusiam su profesionalia virtuve, lankytis ZWILLING parduotuvėje man visada – įvykis. Kartais einu paprasčiausiai pasigrožėti ten parduodamais įrankiais ir pasvajoti. Taip, nėra pigu, bet tokio lygio kokybė ir negali būti pigi.

Namie ruošdamas maistą – o ruošiu daug ir dažnai - jau kuris laikas naudoju čia pirktą KAI SHUN šefo peilį. Geresnio instrumento dar nesu turėjęs! Net lyginant su viso pasaulio šefų numylėtiniais GLOBAL, „šiunas“ lenkia juos tiek savo kriaunų patogumu, tiek svorio ir balanso santykiu. Apie japonų samurajų plieno technologiją jau nėra nei ką pridurti... Vienas iš tų aštruolių, kurį pomidorui tereikia tik parodyt – pats iš baimės į gabaliukus pasidalina.

Apie ZWILLING įrankius. Ilgametės tradicijos, nepriekaištinga kokybė ir – svarbiausia – instrumentų ilgaamžiškumas, esant didžiuliam apkrovimui, matuojamas dešimtmečiais! Investicija. O jau kiek garsiausių pasaulio šefų pradėjo būtent nuo ZWILLING, tai ką aš žinau.

Aptarnavimas. Svarbu. Ypač tokiam priekabiautojui, kaip aš. Bet kai personalas žino, ką kalba, ir sugeba nenusikalbėti, kai nežino - aš ramus.
Ir išvis - puiki vietelė ta parduotuvė Pilies gatvėje. Kas supranta.“

Kristupas Baublys,
Verslanoris,
Restorano RENE ir barų IN VINO savininkas
 
Agnė Dulskienė
2009-05-27 21:22
Zwilling - tai vieta, kuri man patinka. Kodėl?

Parduotuvėlė, kuri prieš daug metų pradėjo formuoti mano skonį veždamiesi gerus, kokybiškus indus bei įrankius. Atėjusi aš leisdavau sau pasvajoti “kai turėsiu namą, didelį valgomą stalą, indaują aš turėsiu... “. Šiandien aš jau turiu namą su dideliu valgomuoju stalu ir esu ištikima klientė. Man labai patinka kokybė vežamų virtuvės bei stalo indų bei aksesuarų. Esu dėl to rami.

Dar, labai patinka ten dirbančios mergaitės. Jos sukuria ypatingą atmosferą šioje parduotuvėlėje. Kartais žinau, kad tikrai nepirksiu (jos greičiausiai irgi tai žino), tačiau smagiai aprodo naujausią karališką porcelianą ir dėl to nesijaučia ore nejaukumo jausmo…
 
Mindaugas
2009-02-24 21:11
Nuostabus ir šiltas aptarnavimas Zwilling salone. Mes su žmona būtinai sugrįšime pas jus artimiausiu metu ir atsivesime draugus.
 

Naujas atsiliepimas

Vardas:
E-paštas:
Tekstas*:
Apsaugos kodas*:  
„*“ pažymėti privalomi laukai